Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej

O nas
Rekrutacja
Z życia szkoły
Archiwum
Klauzula informacyjna

Informujemy, że Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej przetwarza dane osobowe w zakresie koniecznym do realizacji zadań szkoły wynikających z przepisów prawa oświatowego

 

więcej informacji

 

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz

Warto odwiedzić
.
.
.
.

Darmowe strony edukacyjne

.

Matematyka innego wymiaru

.

MATEMATYKA

W PODSTAWÓWCE

.

Matematyczny portal edukacyjny MATMAG.pl to najbardziej rozbudowana polska platforma e-learningowa do nauki matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

 

.
.
.

.

 

.

.

portal edukacyjny dla nauczycieli, uczniów, rodziców

.

Niniejsza witryna jest

budowana za pomocą

CMS "DRAGON"

AKTUALNE WYDARZENIA

2019/2020

 

 

Spis treści niniejszej strony
Spotkanie z dietetykiem

O tym jak ważne jest zdrowe odżywianie, zbilansowana dieta i ruch wie już chyba każdy przedszkolak. Mimo to przypomnieliśmy sobie najważniejsze wiadomości z dziedziny dietetyki i poznaliśmy wiele cennych informacji na temat witamin i mikroelementów. Specjalni goście z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej podzielili się z nami swoją wiedzą. Panie zaprezentowały nam pomysły na zdrowe drugi śniadanie w szkole oraz nauczyły czytać etykiety. Dziękujemy serdecznie za porcję ważnych informacji!

 

 

Jasełka

Uczniowie klasy I wspólnie z wychowawczynią Panią Krystyną Dzikowską, Panią Teresą Rusinowską oraz Edytą Starczewską przygotowali wspaniałe jasełka. Ich występ przeniósł nas do ubogiej stajenki. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Pani Dyrektor przekazała wszystkim świąteczne życzenia. Wesołych Świąt!

 

 

 

 

 

 

 

Spotkania wigilijne

Zgodnie z tradycją, jak co roku, wszystkie klasy zorganizowały wspólnie z pomocą wychowawców oraz rodziców spotkania wigilijne. To wyjątkowy czas, kiedy wszyscy razem siadamy do stołu, dzielimy się opłatkiem, śpiewamy kolędy. Podczas naszych spotkań nie zabrakło świątecznej atmosfery, pięknych choinek i tradycyjnych potraw. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiermasz

18.12.2019 roku odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Uczniowie i nauczyciele mogli kupić pyszne pierniki i piękne ozdoby choinkowe. Zebrane pieniądze będą przekazane na cel charytatywny. Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu oraz paniom Emilii Stożek i Anecie Czerwińskiej-Król za zorganizowanie i przygotowanie kiermaszu.

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Dzień Walki z AIDS

Światowy Dzień Walki z AIDS to dzień, w którym szczególnie staramy się przełamywać bariery, takie jak strach i wynikająca z niego stygmatyzacja osób zakażonych HIV i chorych na AIDS. Jest to dzień bardzo szczególny, nie tylko promujący walkę z AIDS, ale także czas w którym myślimy o bliskich i przyjaciołach, których doświadczył wirus HIV oraz staramy się zwrócić uwagę społeczeństwa na ciągle aktualny problem epidemii HIV/AIDS.

 

Aby przybliżyć ten problem swoim kolegom, uczennice klasy VIII przygotowały prezentację na ten temat. Później znalazł się czas na dyskusję i krótki quiz wiedzy. 

 

 

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )